Jesteś w: Home » Politechnika Gdańska » Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
Szukaj w mieście
Politechnika Gdańska » Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

80-233 Gdańsk, Pomorskie
ul. G. Narutowicza 11/12, Zobacz na mapie
Tel: (058) 347 17 62
Fax: (058) 348 62 80
WWW: www.eti.pg.gda.pl/studenci/dziekanat
Email: kontakt@eti.pg.gda.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Automatyka i robotyka Automatyka i robotyka - Inżynierskie stacjonarne Automatyka i robotyka - Magisterskie uzupełniające stacjonarne
Inżynieria biomedyczna Inżynieria biomedyczna - Inżynierskie stacjonarne
Elektronika i telekomunikacja Elektronika i telekomunikacja - Inżynierskie stacjonarne Elektronika i telekomunikacja - Magisterskie uzupełniające stacjonarne
Informatyka Informatyka - Inżynierskie stacjonarne Informatyka - Inżynierskie niestacjonarne zaoczne Informatyka - Magisterskie uzupełniające stacjonarne Informatyka - Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

Zasady rekrutacji

A więc zdecydowałeś się wstąpić w progi Politechniki Gdańskiej i zostać studentem. W związku z tym należy poczynić pierwsze kroki – przejść przez procedurę rekrutacyjną. System rekrutacji w naszej Uczelni jest systemem elektronicznym, zatem wymagana jest precyzja przy postępowaniu rekrutacyjnym. Nie jest to ani żmudne ani zbytnio pracochłonne, ale o paru rzeczach należy wiedzieć.

Zacznijmy zatem od początku – aby zostać studentem musisz spełnić dwa warunki. Pierwszy chyba już spełniłeś, bo skoro czytasz te słowa, to zakładam, że chcesz zostać studentem. Drugim niezbędnym warunkiem jest posiadanie świadectwa dojrzałości – zatem należy zdać maturę. Potem pozostaje wybrać swój wymarzony kierunek studiów, wypełnić kilka formalności i poczekać na wyniki rekrutacji.

Formalności związane z przyjęciem na wybrany kierunek w pierwszym etapie, czyli aż do wstępnego przyjęcia, odbywają się drogą internetową, w uczelnianym systemie e-rekrutacja . Pilnuj podanej tam drogi postępowania i terminarza a dobrniesz, jeśli zdałeś przyzwoicie maturę, do etapu ogłoszenia wstępnych wyników rekrutacji. Życzymy Ci, byś został przyjęty na pierwszy z podanych wśród preferencji kierunek studiów. Jeśli będzie to kierunek prowadzony przez Wydział ETI, spotkamy się osobiście, gdy przyniesiesz do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej oryginał świadectwa maturalnego i inne potrzebne dokumenty lub nie spotkamy się jeśli komplet dokumentów przyślesz pocztą – listem poleconym.

Wszystkie dokumenty umieść w białej papierowej teczce formatu A4 - takiej ze „sznurówkami”. Teczki nie opisuj – zostanie ona opisana w trakcie przetwarzania Twoich dokumentów.

W terminarzu rekrutacji na stronie Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej możesz sprawdzić, w których dniach Komisja Wydziałowa będzie na Ciebie oczekiwać. Ogólnie - będziemy pełnić dyżury w sali 160NE (Nowego Budynku ETI), z krótkimi przerwami od 13 lipca do 6 sierpnia w następujący sposób:

poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 11 – 15,

środy w godzinach 13 – 17.

Możesz wówczas także telefonować lub wysyłać faksy do nas pod numer 58 348 62 69